Teatr Radiowy im. Adama Mularczyka w Filadelfii
 
 Prawa autorskie
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie, przegrywanie, przedruk tekstów autorskich, cytowanie lub dokonywanie wyciągów z audycji umieszczanych na tej stronie wymaga pisemnej zgody Teatru Radiowego im. Adama Mularczyka w Filadelfii.

Nasze audycje znajdują się tutaj po to, aby każdy, kto chce, mógł ich posłuchać. Jednak nie są one "freeware"! Nie są własnością publiczną. Chroni je prawo autorskie. Jeśli chcesz zrobić z nimi cokolwiek poza posłuchaniem (i późniejszym skasowaniem pliku ze swojego dysku), proszę o wczesniejsze skontaktowanie się z nami.

Pragniemy podkreślić, że poprzez umieszczenie naszych audycji na tej stronie nie zrzekamy się żadnej części praw autorskich do nich - ani autorskich praw osobistych, ani autorskich praw majątkowych. Nie wyrażamy zatem "dorozumianej" (czyli zaocznej) zgody na jakiekolwiek publiczne (czy to płatne czy też bezpłatne) rozpowszechnianie 

pobranych z naszej strony audycji i tekstów autorskich. W szczególności nie wyrażamy zgody na emitowanie naszych audycji, kopiowanie i umieszczanie ich na jakichkolwiek stronach WWW ani na dyskach kompaktowych dołączanych do czasopism lub zinów, a także na wydanie tekstów autorskich usłyszanych na tej stronie drukiem. Osoby pragnące rozpowszechniać nasze audycje i teksty w któryś z w/w sposobów proszone są o skontaktowanie się z nami.